00,00 €

Svietidlá Kanlux MILENO doplnia každú kaviareň


 

A nielen kaviareň, ale aj obydlie alebo hoci aj vašu kanceláriu. Svietidlá Kanlux MILENO, ktoré máme exkluzívne u nás v ponuke, sú pripravené dobre si posvietiť aj na váš domov alebo kanceláriu, pričom budú robiť radosť všetkým obyvateľom, kolegom alebo prosto okoloidúcim svojím unikátnym dizajnom.


 

Čím vynikajú svietidlá Kanlux MILENO?

Okrem toho, že ich názov sa nápadne podobá na známe talianske mesto, tieto svietidlá vás očaria aj inými skvelými vlastnosťami. Medzi ne patrí napríklad ich vysoká svietivosť, ale aj spomínaný unikátny dizajn. Vďaka nemu sa tieto svietidlá nestratia ani v príjemnom prostredí, v ktorom nájdete prvotriedny dizajn.

 

Ba dokonca tento dizajn aj vylepšia, keďže ide v podstate o špeciálne navrhnuté a vytvorené svietidlá na použitie v dizajnových miestnostiach. Tieto svietidlá dostanete exkluzívne v našom e-shope www.elampy.sk, kde sme si pre vás pripravili naozaj širokú ponuku rôznych variantov týchto svietidiel.


Aké varianty svietidiel pre vás máme?

 

Okrem bežných, jedno- alebo dvoj-žiarovkových svietidiel v rôznych farbách sivej alebo čiernej, pre vás máme aj troj-, resp. štvor-žiarovkové kúsky. Zavesiť si ich môžete prakticky kamkoľvek, pretože vďaka polohovateľnému uchyteniu osvetlia presne tú časť vášho interiéru, ktorú potrebujete.

 

Svietidlá Kanlux MILENO sú odpoveďou na najnovšie trendy v dizajne domov, bytov alebo kancelárií. Dobré je, že tieto svietidlá sa nestratia ani niekde v kaviarni alebo v reštaurácii, kde ich môžete použiť (napríklad) na osvetlenie umeleckých diel, ktoré rozhodne nechcete, aby zostali nepovšimnuté.Farebné prevedenia od výmyslu sveta

 

Strieborno-medené alebo čierno-zlaté prevedenie – ktoré by ste si vybrali? Nech to je ktorékoľvek, rozhodne urobíte dobre, ak si vyberiete jedno z týchto svietidiel. Doma budete mať úsporné a kvalitné svietidlo od značky, ktorá patrí na slovenskom a českom trhu medzi absolútnych lídrov.