Searchlight EU7383-3SN Tripod stojanové svietidlo
Chrómové stojanové svietidlo TRIPOL z Anglicka
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Naše stojanové svietidlo Tripod má saténovú niklovú povrchovú úpravu a dizajn s tromi nohami, ktorý je zabudovaný do integrovaného systému LED. Stojacia lampa je skvelým doplnkom modernej obývacej izby, spálne alebo predsiene.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5053423158853 |
| Energetická trieda: | A ++ / A+ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | chrom |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 3281lm |
| Materiál svietidla: | kov |
| Séria: | TRIPOD |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 1650 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 53W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
