Searchlight 97292-4CP Závesné svietidlo Cyclone
Chrómovo krištáľové lankové závesné LED svietidlo CYCLONE z Anglicka
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5053423243269 |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | bronz |
| Farba tienidla: | champagne |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 1820lm |
| Materiál svietidla: | kov/sklo |
| Priemer tienidla: | 120 |
| Séria: | CYCLONE |
| Stmievateľné: | áno |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Šírka (mm): | 755 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 1500 |
| Záruka: | 5 Rok |
| Žiarovka: | 22W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
