Searchlight 97291-5CL CYCLONE Závesné svietidlo
Chrómovo krištáľové závesné LED svietidlo CYCLONE z Anglicka
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Dizajnové svietidlo pre dokonalé doladenie moderného interiéru. Základňa svietidla je v obľúbenej chrómovej farbe a je doplnená elegantnými priehľadnými tienidlami. Svietidlo má zabudovaný LED zdroj, je stmievateľné a výškovo nastaviteľné. Pre ďalšie svietidlá z rovnakej série kliknite TU.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5053423174440 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A++-E |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | chrom |
| Farba tienidla: | priehľadná |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 1960lm |
| Materiál svietidla: | kov/sklo |
| Priemer (mm): | 360 |
| Séria: | CYCLONE |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 1500 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 26W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
