Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| EAN: | 4024163118675 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A-A++ |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 240lm |
| Materiál svietidla: | nehrdzavejúca oceľ |
| Priemer (mm): | 100 |
| Stupeň krytia (IP): | IP55 |
| Šírka (mm): | 100 |
| Štýl: | Moderné |
| Žiarovka: | 3 x 1 W, 3500K - neutrálna biela, 120lm |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Vonkajšie nástenné svietidlo Globo 3157 Boston prináša na vašu fasádu čisté línie a spoľahlivý svetelný výkon. Toto elegantné svietidlo s výškou 40 cm je vyrobené z kvalitnej...
GLOBO XELOO 32016 je impozantné stĺpikové svietidlo, ktoré spája modernú architektúru s vysokou funkčnosťou. S výškou 80 cm a konštrukciou z kvalitnej nerezovej ocele je...
Vonkajšie nástenné svietidlo Globo Xeloo so senzorom pre úsporné a automatické osvetlenie.
Vonkajšie stropné svietidlo Rabalux Shaun Plus čistým, moderným dizajnom.
Vonkajšie stropné svietidlo Rabalux Shaun Plus čistým, moderným dizajnom.
Vonkajšie stojanové svietidlo Globo Xeloo ideálne na osvetlenie záhrady a chodníkov.
Vonkajšie nástenné svietidlo Globo Gundula vhodné na fasádu alebo vstupné priestory.
Podobné produkty
Vonkajší reflektor Globo Helga vhodný na osvetlenie záhrady, dvora alebo pracovného priestoru.
Stojanové vonkajšie svietidlo Globo 3159 Boston je štýlovým a praktickým riešením pre osvetlenie vašej záhrady, chodníkov či príjazdovej cesty. S výškou 110 cm zabezpečuje...
Vonkajšie svietidlo Globo Alcala ideálne na osvetlenie vstupu alebo záhrady.
