00,00 €

Návrat do minulosti so svietidlami Rábalux


 

Ladné krivky, farebné motívy a volány. Atmosféra Paríža 20. rokov 20. storočia, Hemingway a Scott Fitzgerald popíjajúci drink v prítmí baru. Aj vy máte radi starožitnosti, vôňu mosadze a bronzu? Láka vás farba antik a stará dobrá klasika zo skla? Maďarský líder na trhu so svietidlami Rábalux má v takom prípade niečo akurát pre vás – svietidlá Tiffany.
Raňajky pod Tiffanym

 

Akokoľvek to máte radi, so silou svetla, ktorá vám najviac vyhovuje – Rábalux vám ponúka stropové, nástenné, stojacie, závesné aj stolové modely osvetlenia Tiffany. Lampy ponúkajú skôr tlmené ako ostré svetlo, hodia sa preto ako tvorcovia atmosféry do rôznych salónikov, obývacích kútikov, do barov či predsiení.

 

Neslúžia ako hlavný zdroj svetla, je vhodné ich preto kombinovať s inými svietidlami. Prečo neumiestniť stolovú lampu Tiffany na pracovný stôl, jej stojaciu verziu do rohu ku kreslu  na večerné čítanie a nástenné verzie do priestoru medzi vkusné obrazy a čierno-biele fotografie?

 

Okrášlia váš priestor, dodajú mu dušu a štýl. Sú krásnymi doplnkami, najmä pre precíznu prácu s materiálom, preto je žiaduce, aby ich bolo v priestore vidieť. Starožitné svietidlá z mosadze, bronzu a zo skla veľmi dobre ladia s orechovým drevom, zamatom a purpurovou farbou. Keď atmosféru minulého storočia, tak so všetkými detailmi.
Prečo Rábalux?

 

Rábalux nie je len profesionálny dizajn, ale aj kvalita overená rokmi skúseností v produkcii a predaji osvetlenia. V e-shope eLampy.sk sa značka Rábalux  teší obrovskej obľube. Hlavným cieľom značky je, aby vám popri kvalitných a rýchlych službách prinášali ich svietidlá aj zážitok.

 

Ich repertoár je široký a cenovo dostupný. Nečakajte a vyberte si dokonalé svietidlo, ktoré sa postará o to, že doma alebo vo firme uvidíte aj ten najmenší detail a budete sa pritom cítiť skvelo.