00,00 €

Kvalitné priemyselné LED svietidlá nemusia byť drahé

Priemyselné LED svietidlá sú dôležitou súčasťou každej výrobnej alebo skladovej haly. Vďaka svetlu dokážu zamestnanci dobre vidieť na všetko, čo potrebujú, a keď si navyše vyberiete kvalitné svietidlá, nebudú sa vám ani kaziť. Rozhodne teda odporúčame pri nákupe „dvakrát merať a len raz strihať“. Aké LED priemyselné svietidlá sme pre vás vybrali?

 

Exkluzívne priemyselné LED svietidlá z Poľska

 

Značka Kanlux má v ponuke široký sortiment rôznych LED priemyselných svietidiel. Vďaka tomu dokáže svojim zákazníkom ponúknuť svietidlo na takmer každý účel a do každého typu haly. Vďaka dlhoročnej skúsenosti s výrobou (nielen) priemyselných svietidiel sú Kanlux-y vhodné do širokého spektra rôznych priestorov.

 

Prečo si vybrať LED priemyselné svietidlá?

 

Do hál sa nehodia klasické LED svietidlá. Je to aj z toho dôvodu, že priemyselné svietidlá musia mať výrazne vyšší výkon, pretože priemyselné haly zvyknú mať vysoké stropy. Okrem toho sú aj stavané na vyššiu záťaž, vďaka čomu viac vydržia. V halách totiž často panujú nehostinné podmienky, ako je väčší chlad, vlhkosť, prípadne iné.

 

Ako dôležité je vybrať si kvalitného výrobcu?

 

Dnešná doba globalizácie nám ponúka možnosť ľahko sa nechať oblafnúť a kúpiť si lacné, šmejdové LED svietidlá. Pred kúpou je dobré si preveriť daného výrobcu a tiež sa presvedčiť, odkiaľ pochádza a aká je záručná lehota.

 

Kanlux ponúka široký výber rôznych LED priemyselných svietidiel, od klasických štvorcov, cez dlhšie tyčové svietidlá, až po vysokovýkonné bodové hliníkové LED priemyselné svietidlá. Ak si nie ste istí, ktoré svietidlo sa najlepšie hodí práve do vášho priemyselného priestoru, skúste sa informovať u odborníkov na svietidlá. Tí vám radi odporučia najvhodnejšie svietidlá, ktoré využijete aj vo vašej hale.