Globo 48388-48 PIERRE Stropné svietidlo
Moderné svietidlo poskytuje silné osvetlenie a je vhodné do väčších miestností.
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Stropné svietidlo v modernej kombinácii chróm/biela. Svietidlo je možné prepínať s teplej bielej do neutrálnej až do studenej bielej farby. Taktiež je možné svietidlo stmievať podľa potreby. Svietidlo je vybavené s nočným osvetlením . Pamäťová funkcia uloží posledné nastavenia svetelnej úrovne . Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9007371357697 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A |
| Farba svietidla: | biela |
| Farba tienidla: | plast |
| Kelvin: | 3000-4200-6400K |
| Lumen: | 50-3500lm |
| Materiál svietidla: | kov |
| Priemer (mm): | 530 |
| Séria: | PIERRE |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 80 |
| Záruka: | 5 Rok |
| Žiarovka: | 48W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Globo svietidlá skladom – rýchle dodanie 2–5 dní po celom Slovensku 🇸🇰
Vyberte si originálne GLOBO svietidlá za výhodné ceny. Moderné aj klasické osvetlenie pre interiér a exteriér – dostupné skladom s rýchlym doručením.
✔️ Skladom – odosielame rýchlo 2–5 dní
✔️ Originálne GLOBO svietidlá
✔️ 14 dní na vrátenie bez problémov
✔️ Tisíce spokojných zákazníkov
✔️ Originálne GLOBO svietidlá
✔️ 14 dní na vrátenie bez problémov
✔️ Tisíce spokojných zákazníkov
