GLOBO 48012-46 SABATINO Stropné svietidlo
Výrazné stropné svietidlo s moderným dizajnom zabezpečí kvalitné osvetlenie a štýlový vzhľad.
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Sabatino je moderné a elegantné stropné svietidlo vyrobené z vysoko kvalitného akrylu a kovu s priemerom 500 a výškou 70 mm. Dodáva sa s diaľkovým ovládaním, pomocou ktorého môžete nastavovať farby od studenej bielej po teplú bielu a stlmiť jas.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9007371409860 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Farba svetla: | voliteľná |
| Farba svietidla: | biela |
| Kelvin: | 3000K-6000K |
| Lumen: | 3200lm |
| Materiál svietidla: | KOV/PLAST |
| Priemer (mm): | 500 |
| Séria: | SABATINO |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 60 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 46W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Globo svietidlá skladom – rýchle dodanie 2–5 dní po celom Slovensku 🇸🇰
Vyberte si originálne GLOBO svietidlá za výhodné ceny. Moderné aj klasické osvetlenie pre interiér a exteriér – dostupné skladom s rýchlym doručením.
✔️ Skladom – odosielame rýchlo 2–5 dní
✔️ Originálne GLOBO svietidlá
✔️ 14 dní na vrátenie bez problémov
✔️ Tisíce spokojných zákazníkov
✔️ Originálne GLOBO svietidlá
✔️ 14 dní na vrátenie bez problémov
✔️ Tisíce spokojných zákazníkov
