Searchlight 5503-3CC Gyroscope led závesné svietidlo
Chrómové LED závesné svietidlo GYROSCOPE z Anglicka
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Pridajte do moderného interiérového priestoru nový dizajn prívesku s Gyroskópom LED.
Prívesok je z 3 ľahkých chrómových tyčí ktorý sa dodáva s nastaviteľnou výškou s krištáľovo brúseným povrchom, vnútorné krúžky sa dajú nastaviť do rôznych uhloch.
Ideálne svietidlo do kuchyne, jedálne alebo do baru.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre |
|---|---|
| EAN: | 5053423158693 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A - A++ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | chrom |
| Farba tienidla: | biela |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 2500lm |
| Materiál svietidla: | kov |
| Séria: | Gyroscope |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Šírka (mm): | 920 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 1600 |
| Vzdialenosť od stropu (mm): | 1600 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 46W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
