Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Toto jednoduché stropné svietidlo TUNNO sa vyznačuje svojím štýlovým dizajnom. Farbu svetla je možné podľa potreby prepínať a fixovať v 3 stupňoch pomocou nástenného vypínača (z teplej bielej 3000K na 4000K až studenej bielej 6000K)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 9007371412204 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Farba svetla: | voliteľná |
| Farba svietidla: | čierna |
| Farba tienidla: | biela |
| Kelvin: | 3000K-6000K |
| Lumen: | 1000lm |
| Materiál svietidla: | KOV/PLAST |
| Priemer (mm): | 380 |
| Séria: | Tunno |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 130 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 20W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Globo svietidlá skladom – rýchle dodanie 2–5 dní po celom Slovensku 🇸🇰
Vyberte si originálne GLOBO svietidlá za výhodné ceny. Moderné aj klasické osvetlenie pre interiér a exteriér – dostupné skladom s rýchlym doručením.
✔️ Skladom – odosielame rýchlo 2–5 dní
✔️ Originálne GLOBO svietidlá
✔️ 14 dní na vrátenie bez problémov
✔️ Tisíce spokojných zákazníkov
✔️ Originálne GLOBO svietidlá
✔️ 14 dní na vrátenie bez problémov
✔️ Tisíce spokojných zákazníkov
