EGLO 98728 Vonkajšie stojacie svietidlo RIFORANO
Čierno biele LED vonkajšie stojacie svietidlo RIFORANO
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Moderné vonkajšie stojacie svietidlo od výrobcu Eglo. Čierna, biela hliníková a plastová konštrukcia. 2x 5W, LED, 1100lm, 3000K, IP54. Vysoké IP krytie (ochrana voči nepriaznivému počasiu).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| EAN: | 9002759987282 |
| Dĺžka (mm): | 110 |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | čierna |
| Farba tienidla: | biela |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 1100lm |
| Materiál svietidla: | hliník / plast |
| Séria: | RIFORANO |
| Stupeň krytia (IP): | IP54 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 770 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 2x 5W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
