EGLO 98726 Vonkajšie nástenné svietidlo RIFORANO
Čierno biele LED vonkajšie nástenné svietidlo RIFORANO
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Moderné vonkajšie nástenné svietidlá so senzorom od výrobcu Eglo. Čierna, biela hliníková a plastová konštrukcia. 2x 5W, LED, 3000K, 1100lm, IP44.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| EAN: | 9002759987268 |
| Dĺžka (mm): | 110 |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | čierna |
| Farba tienidla: | biela |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 1100lm |
| Materiál svietidla: | hliník / plast |
| Séria: | RIFORANO |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 290 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 2x 5W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
EGLO svietidlá – moderný dizajn a dodanie do 7 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné EGLO svietidlá pre interiér aj exteriér.
✔️ Dodanie do 7 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber skladom aj na objednávku
