Searchlight 7123CC,2 x LED RECTANGLE FRAME CEILING CHROME, CLEAR CRYSTAL TRIM
Strieborno krištáľové LED závesné svietidlo RESTANGLE FRAME z Anglicka
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Toto chrómové LED svietidlo Clover s dvojitým obdĺžnikovým rámom a čírym krištáľovým lemom vyzerá úplne úžasne v každom interiéri. Dva prepletené obdĺžniky s chrómovým povrchom sú zdobené krištáľovými štvorcami a sú plne nastaviteľné, takže ich možno umiestniť do rôznych uhlov pre výrazné svetelné efekty, čím dodajú každej miestnosti veľký nádych moderného pôvabu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5053423056395 |
| Energetická trieda: | A - A++ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | strieborná |
| Farba tienidla: | Krištáľ |
| Kelvin: | 2700K |
| Lumen: | 3672lm |
| Materiál svietidla: | Kov/krištáľ |
| Séria: | Clover |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Šírka (mm): | 800 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 1200 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 61W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
