00,00 €

Zameňte bodové svietidlá za LED

Postupom času sa už niekoľko rokov (aj vďaka upravenej legislatíve) menia žiarovky z klasických vláknových na LED. Rovnako to platí aj o bodových svietidlách, ktoré sa vo svete stali mimoriadne obľúbenými. Niet sa čomu čudovať, bodové svietidlá zapustené do stropu sú nenápadným a efektným spestrením snáď akéhokoľvek interiéru.

 

Aké výhody majú LED bodové svietidlá?

 

LED bodové svietidlá sú ideálnymi spoločníkmi do každej domácnosti alebo firmy, a to vďaka svojej variabilite. Existujú dva druhy LED bodových svietidiel – zapustené do stropu alebo visiace. Zapustené sú, samozrejme, veľmi nenápadné a návštevníka, ktorý interiér vidí po prvýkrát, ani neprekvapia. LED verzie zároveň prinášajú klasické výhody, ktoré s nimi idú ruka v ruke.

 

Nízka spotreba elektriny, rôzne variácie farieb svetla, veľmi dlhá životnosť... To je len niekoľko výhod LED bodových svietidiel. Bodové svetlá koncentrujú svoj svetelný lúč do konkrétneho miesta, vďaka čomu dokážu fantasticky presvetliť každý interiér. Zapustené LED bodové svietidlá sú ideálne do menších priestorov, pretože „nezavadzajú“ vo vzduchu. Ak máte teda doma nižší strop, využijete ich na 100 %.

 

Existujú aj stropné LED bodové svietidlá

 

Druhou kapitolou sú LED bodové svietidlá na strop. Tie, hoci nemajú výhodu nenápadnosti priestorovej nenáročnosti, sú efektným spôsobom ako si ozvláštniť moderný aj retro interiér. Stropné LED bodové svietidlá sa zvyknú ponúkať v širokej variácii verzií, vďaka čomu si vyberiete dokonalé svietidlo aj do vášho interiéru.

 

Do akých priestorov sa hodia LED bodové svietidlá?

 

LED bodové svietidlá zapustené do stropu sú ideálne napríklad do kúpeľní, predsiení, ale aj na osvetlenie umenia na stenách. LED bodové svietidlá na strop sú zase vhodné do obývačiek ako doplnkové svetlo, ale využijú sa aj v detskej izbe alebo v spálni.