00,00 €

Záhradné solárne svietidlá SOPER od Kanluxu

Využite slnečnú energiu!

Túto prírodou danú energiu využívajú aj tieto praktické solárne nástenné svietidlá od Kanluxu. SOPER novinky sú priam ideálne pre osvetlenie rodinného domu. Pokiaľ Vám chýba elektrický prúd na žiadanom mieste, a želali by ste osvetlenie pri rodinnom dome, aby ste si vedeli posvietiť na chodník, či do vstupných dverí, je tu pre vás riešenie, pomoc od SOPER svietidiel.


Teleso svietidla je z nerezu  a difúzor z plastu. Výšku má 17,2cm a šírku 8cm, vzdialenosť od steny je 5cm. Svietidlo je pod ochranou IP44, vyhovuje a je chránené poveterným vplyvom. Obsahuje zabudovaný LED SMD zdroj. Pri 0,16W dožičí 10lm svietivosť a svieti studenou bielou farbou. Svietidlá sú so solárnym panelom. Svietia 8 hodín pri plnom nabíjacom cykle.


 A SOPER PV-SE nástenné svietidlo je vybavené ešte aj so senzorom pohybu, nasníma z maximálne  7m výšky pri 80° uhle. Ako náhle vkročíte k vchodovým dverám a nasníma si vás toto ideálne svietidlo, ihneď sa rozsvieti a vy nemusíte v tme hľadať kľúče ani kľúčovú dierku. Budete určite vďačný solárnej lampe, ktorá je aj úsporná. Veď za prevádzkovanie týchto svietidiel nič neplatíte. Svietidlá obsahujú akumulátory 500mAh 3,2V Ni-MH Battery.   


Poznáte už Váš teritórium, viete veľmi dobre, kde siahajú najviac slnečné lúče počas dňa. Najintenzívnejšie miesto si zvoľte pri namontovaní. Dbajte o to, aby svietidlo bolo namontované na slnečné miesto a zároveň na miesto, kde je žiadané osvetlenie počas noci.


 Využite túto praktickú metódu osvetlenia! Svietidlá hľadajte pod kódmi: 25750 a 25751.