00,00 €

Vytvorte si doma kaštieľ so svietidlami Globo WALLA


Páčia sa vám interiéry starobylých hradov alebo kaštieľov, ktoré dýchajú luxusom? V tom prípade by ste si zrejme túto atmosféru chceli vytvoriť aj doma. Pripravili sme si pre vás predstavenie dokonalých dizajnových svietidiel Globo WALLA, ktoré okrášlia každý interiér a dodajú mu punc výnimočnosti.

 


Prečo si vybrať svietidlá Globo WALLA?

Unikátny dizajn svietidiel Globo WALLA sa postará o to, že si doma vytvoríte krásne miestnosti plné štýlu a luxusu. Svietidlá Globo WALLA prinášajú nielen funkčné osvetlenie miestnosti, ale aj pôvab dôb dávno minulých. Najlepšie na týchto svietidlách je to, že jestvujú v rámci jedného radu vo viacerých druhoch, takže si pohodlne nimi môžete osvietiť nielen strop, ale aj celú miestnosť.

 

Ďalším dôvodom je dobrá funkčnosť, pretože v svietidlách sa nachádzajú výkonné žiarovky o sile 40-Watt, vďaka čomu si budete môcť dobre posvietiť na všetky aktivity, ktoré budete doma robiť.

 


V čom spočíva dizajnová unikátnosť týchto svietidiel?

Svietidlá Globo WALLA vynikajú nielen krištáľovo-čistým prevedením, ale aj tým, že na lustri sa nachádzajú aj akési textilné kúsky, ktoré, spolu s kryštálmi, dokážu vrhať a teda vytvárať aj naozaj unikátne svetelné efekty, ktoré len tak ktorékoľvek svietidlo neprinesie. Kovové tyče a číre kryštály sú jednoducho prvotriedne a pred každou návštevou, ktorá vás poctí svojou prítomnosťou, si budete užívať obdivné pohľady.

 

Vytvorte si doma unikátnu atmosféru so svietidlami z radu Globo WALLA a uvidíte, že aj vy oceníte ich dizajnový prínos a dokonalú funkčnosť vďaka viacerým žiarovkám. Svietidlá Globo patria k lídrom na trhu, pričom výrobca si dáva pozor na to, aby vytváral nielen dizajnové, ale aj naozaj funkčné svietidlá, vyrobené z tých najlepších materiálov.

 

Vyberiete si ich aj vy?