00,00 €

Výhody LED stojacích svietidiel

Postarajte sa o to, aby  Váš interiér šíril jemnú a útulnú atmosféru!

LED stojacie svietidlá sú Vám k dispozícii! Stačí si vybrať podľa vkusu – výber je široký.

V našej ponuke nájdete širokú škálu exkluzívnych, luxusných, neobvyklých ale aj jednoduchých, dizajnových a moderných lámp. Tieto lampy Vám určite poskytnú optimálny zdroj svetla. Dbajte o to, aby Vaša nová stojanová lampa štýlovo zapadla do interiéru, harmonický obraz je dôležitý pre každú miestnosť Vášho domova.

Pre tých, ktorý si obľúbili minimalistický štýl, máme v ponuke jednoduché línie stojacích lámp v saténovo chrómovom a v bielom prevedení od Belgického výrobcu Lucide. BERGAMO LED je stmievateľné svietidlo vyrobené z kovu a so svietivosťou 600lm s teplou bielou farbou. Zabudovaný LED svetelný zdroj s 6W spotrebou Vám poskytne dostatočné osvetlenie v modernej obývacej izbe pri čítaní, pri televízore. Výšku si viete ľubovoľne nastaviť od 120cm do 170cm.


   

BINARI LED elegantná  lampa spája v sebe moderný dizajn a preverenú funkčnosť. Lampa je dekoračná a môže byť naozajstným klenotom vo Vašich obývacích miestnostiach. Táto krásna lampa zabezpečí dokonalé svetlo. Či ju využijete na čítanie alebo ako nepriame osvetlenie v rohu izby, je už len na Vás! Hlavné je, že Vám prinesie jemné teplé osvetlenie, ktoré očarí aj Vašich blízkych.


V kruhu mladých ľudí je obľúbený industriálny štýl. Aj pre nich máme prekvapenie! Je to BORGILLIO od EGLO. Nájdete ich v ponuke v rôznych farbách. Čierna, biela, medená a chrómová stojanová lampa na veľký závit E27 umožní výmenu LED žiaroviek,  čo si už vyberiete neutrálnu, teplú alebo studenú farbu, je len na Vás! Pevná kovová základňa a tienidlo výrobku dodávajú trvácnosť a nezvyčajný industriálny vzhľad.


Chcete mať niečo výstižné, to pravé a dekoračné?

Určite si vyberiete z ponuky LED stojacích svietidiel od GLOBO, séria EBRO, REBEL, WAVE ponúka rôzne tvary moderných dizajnových svietidiel. Sú to svietidlá, ktoré nájdete v rôznych nábytkových a lifestylových magazínoch. Ich extravagancia upúta pozornosť už na prvý pohľad. Vytvorte si vo Vašej obývacej izbe individuálnu scénu prostredníctvom týchto LED stojacích lámp.


Sledujte novinky LED stojacích svietidiel na našej web stránke! Rozhodnite sa pre dizajnovú lampu, či klaďte dôraz na luxus, respektíve si vyberte z industriálneho moderného štýlu.