00,00 €

Viďte sa v lepšom svetle so svietidlami Kanlux

Kúpeľňa je miestnosť, v ktorej sa dávame „do kopy“ predtým, než vyjdeme na denné svetlo a medzi ľudí. Je teda dobré vidieť sa čo najlepšie, aby sme prípadné vizuálne nedostatky odstránili ešte predtým, než ich vidia ostatní. A práve na takéto účely sa výborne hodia nástenné zrkadlové svietidlá Kanlux Asten.

 

Nádherný dizajn je len začiatok

 

Elegantné, moderné, čisté, minimalistické... to je len zlomok slov, ktoré dokážu opísať dizajn svietidiel Kanlux Asten. Tieto svietidlá sa výborne hodia práve na použitie nad zrkadlo, kde dokonalo osvetlia vašu tvár a umožnia vám pripraviť sa na každodenné povinnosti alebo príjemné aktivity.

 

Kvalita je prvoradá

 

Kvalita je pre odborníkov zo spoločnosti Kanlux prvoradá. To znamená, že v svietidle sa nachádzajú iba najmodernejšie technológie a samotné telo svietidla je vyrobené z kombinácie vysokokvalitného plast a kovu. Špeciálna dlhá žiarovka má výkon 8 Watt, čo na doplnenie hlavného kúpeľňového svietidla absolútne v pohode stačí.

 

Energia zostáva v svietidle

 

Vďaka kvalitným a novým technológiám sú svietidlá Kanlux Asten aj citlivé k životnému prostrediu a tým aj k vašej peňaženke. Energetická trieda A++ sa postará o markantné zníženie spotreby, čím sa vám uvoľnia financie napr. na nákup šminiek. J Zabudnite na neustále výlety do hobby marketov. Najlacnejšie žiarovky kúpite na eLampy.sk.

 

O čom je značka Kanlux?

 

Česko-slovenská značka svietidiel Kanlux dáva na piedestál najmä spokojnosť jej zákazníkov. Vďaka takémuto prístupu si môžete byť istí takmer úplnou bezporuchovosťou svietidiel, čo vás odbremení od ďalších nákladov. Zaobstarajte si do vašej krásnej domácnosti aj krásne svietidlá a získajte viac za menej! Krása predsa nemusí stáť majlant, ako tomu bolo kedysi. J

 

Vyberiete si aj vy?