00,00 €

Ventilátory so svetlom od Globo

Prichádzajú letné horúčavy, a Vy nie ste z tých, čo dobre znášajú teplo. Chcete sa skryť pred ostrými lúčmi slnka, hľadáte všade chládok. Prídete domov a aj v dome pociťujete to teplo. Poviete si  je mi strašne teplo a nemám vzduch! A vtedy prídete na úžasnú myšlienku „potrebujem ventilátor so svetlom „ -parádne veľký a nech to poriadne roztočí!

Stropné ventilátory so svetlom sa môžu používať v obývacej izbe, v kuchyni, v spálni okrem toho  v hoteloch, v rokovacích miestnostiach. Svetlo je možné zapnúť bez spustenia ventilátora alebo len spustíte ventilátor bez osvetlenia. K stropným ventilátorom si viete dokúpiť aj diaľkový ovládač, ktorý už v dnešnej dobe je pre nás samozrejmosťou. Doprajte si sebe a rodine pohodu!

Vaša túžba môže byť ľahko zrealizovaná! Sú tu pre Vás novinky od Globo, rakúskej firmy. Výber je široký, prezrite si našu ponuku.

 

Formentera-03070, Ugo-0307, Alana – 0333, Fabiola – 0344 a 0345


Dizajnovo sú rozličné, funkčnosť ventilátorov je totožná, záleží len na Vás  či si vyberiete z ponuky troj alebo päť lopatkový. Pri rýchlosti rotácie si môžete nastaviť tri stupne, pri Formentera je to až 160-216-295 tr/min. Čepele sú väčšinou rôznej farby z oboch strán, pri Formentera si možno zvoliť buď bielu alebo sivú stranu čepelí.

VEDELI STE?

Využitie stropných ventilátorov je výhodné aj v lete aj v zime!

Využite ich podľa potreby!  Stropné ventilátory sú vybavené so spätným chodom pre letnú a pre zimnú prevádzku, prepínač sa väčšinou nachádza ne tele ventilátora, nedá sa prepnúť s diaľkovým ovládačom. V letnom období rotácia smeruje nadol, tým dosiahnete príjemné ochladenie počas letných horúčav. Stropný ventilátor môže znížiť pocitovú teplotu v miestnosti až o 5%.

V zimnom období, ak nastavíte nízku rýchlosť v smere hodinových ručičiek, tým sa zmieša teplý vzduch s chladnejším. V obytnej miestnosti bude príjemne a ešte tým dokážete ušetriť aj energiu, môžete si  znížiť Vaše náklady na vykurovanie až o 30%!

 

Ako vidíte aj pri letných horúčavách sa môžete cítiť príjemne počas celého dňa alebo aj v noci. Príďte si vybrať z našej širokej ponuky stropných ventilátorov so svetlom .