00,00 €

Urobte si doma pohodu vďaka stojacim svietidlám

 

V domácnosti alebo v kancelárii si môžete pohodu vytvoriť viacerými spôsobmi. Nové závesy, dizajnový nábytok alebo pohodlné kreslá – to všetko sa dokopy stará o výzor vášho interiéru. Dôležitými tvorcami atmosféry sú však aj svietidlá, a to nielen stropné alebo stolové, ale aj tie stojacie. Pozrite si, ktoré sme pre vás dnes vybrali.

 

LED vládnu svetu

 

LED svietidlá sú momentálne mimoriadne obľúbené. Niet sa čomu čudovať. Majú nízku spotrebu elektriny, dobre vyzerajú, dlho vydržia a nezruinujú vás. Práve preto sa množstvo výrobcov zameriava práve na stojacie svietidlá s LED žiarovkami. Tieto svietidlá sú štýlové a vďaka rôznorodému dizajnu ich pohodlne dopasujete k akémukoľvek interiéru.

 

Moderný interiér si žiada moderné svietidlá

 

Svietidlo ako vystrihnuté zo zahraničných časopisov o exkluzívnych interiéroch je napríklad to značky Searchlight. Je to vlastne zahnutá tyč, ktorá obsahuje aj svietidlo a ktorá sa stane dominantou sedenia. Perfektne sa hodí nielen do obývacej izby, ale napríklad aj do pracovne alebo kancelárie.

 

Ak nepreferujete moderné svietidlá, skúste trošku „hipsteriny“ so svietidlom Searchlight Diablo. Dvojica žiaroviek dodá interiéru množstvo svetla a stane sa príjemným doplnkom industriálneho zariadenia. Nezaháľa však ani výrobca s názvom Globo. Jeho klasické stojacie svietidlo s dvojicou žiaroviek si posvieti na všetky interiérové dobrodružstvá.

 

Globo vyvinulo aj svietidlo, ktoré upúta naozaj na prvý pohľad. Vyzerá skôr ako stropné svietidlo, ktoré bolo nasadené na kovovú tyč. Vďaka tomu si môžete pripraviť extravagantnú atmosféru v interiéri od výmyslu sveta. Obzvlášť krásne je aj temné svietidlo, ktoré akoby vyšlo z vesmírnej rakety. Skutočne zaujímavé prevedenie vás očarí na prvý pohľad. 

 

Máte radi pomaranče?

 

Zvláštna otázka v článku o svietidlách, vieme. J Značka Eglo však presne tak označila svoj model klasicky vyzerajúcej stojacej lampy s dvojicou žiaroviek. Svoj názov získala vďaka do oranžova tónovaným skleneným krytom žiaroviek.

 

Tak a ktoré si vyberiete vy? J