00,00 €

Unikátne stojace svietidlá aj do vášho interiéru

Stojace svietidlá sú výkrikom módy posledných rokov. Prečo? Poskytujú krásne a plné svetlo, dokážu zatraktívniť váš priestor a pritom očariť unikátnym dizajnom. Vďaka ich schopnosti sa prispôsobiť akémukoľvek interiéru ich môžete umiestniť takmer kdekoľvek. A odborníkom na stojace svietidlá je rakúska značka Eglo, ktorá prichádza s novými svietidlami Eglo Borgillio.

 

Do loftu či do bytu, Borgillio je do plusu

 

Viete si predstaviť mať doma také svietidlá, ktoré vám bude kde-kto závidieť? My rozhodne áno a preto sme pre vás pripravili fantastickú akciu na svietidlá Eglo Borgillio, ktoré na eLampy.sk kúpite za najlepšie ceny. Stavte na kvalitu a dokonalý dizajn – svietidlá Eglo vám nielenže dlho vydržia, ale aj spravia z obyčajného miesta nádherné miesto plné atmosféry.

 

Do akého interiéru sa hodí svietidlo Eglo Borgillio?

 

Medená, čierna, ale aj biela stojaca lampa Eglo Borgillio sa ukáže v tom najkrajšom svetle v takmer akomkoľvek interiéri. Je dobré vedieť, že nech máte interiér zariadený v akomkoľvek štýle, toto svietidlo vám ho príjemne dotvorí. Bonusom pritom je, že Borgillio sa vyrába aj ako verzia na stôl – pohodlne si tak môžete v rovnakom dizajne zakúpiť nielen stojace svietidlo na zem, ale aj na stôl.

 

Eglo je značka s históriou

 

Už od roku 1969 nám rakúska kvalitná značka Eglo prináša nielen kvalitný dizajn, ale aj prevedenie svojich svietidiel. Množstvo ľuďom skrášľuje ich interiér alebo exteriér, či už doma alebo v kancelárii. Toľko rokov expertízy jednoducho ukáže svoje – Eglo zamestnáva nielen špičkových dizajnérov, ale aj inžinierov, ktorí spravia z obyčajného svietidla neobyčajné.

 

Nerobte kompromisy medzi kvalitou a cenou. Eglo vám ponúkne kvalitné svietidlá za férovú cenu, ktorú si určite budete môcť dovoliť. Vyberiete si aj vy Eglo Borgillio?