00,00 €

Svietidlá na diaľkové ovládanie Eglo

Svietidlá Eglo patria k produktom, ktoré nejakým spôsobom preslávili Rakúsko. Práve v tejto krásnej krajine totiž líder na poli svietidiel vznikol už v roku 1969. Svetový výrobca rôznych svietidiel sa pritom postaral o to, aby sa jeho meno šírilo iba v dobrom. Podarilo sa mu to najmä vďaka kvalite, svetovému dizajnu a výnimočnej pozornosti smerom k detailom.

 

Ako fungujú svietidlá na diaľkové ovládanie Eglo?

 

Svietidlá na diaľkovéovládanie sú pohodlným a mimoriadne efektným spôsobom, ako presvetliť vašu miestnosť. Svietidlá pritom na prvý pohľad môžu vyzerať ako klasické, ovládané bežnými vypínačmi. Skrývajú však tajomstvo vo forme ovládacej jednotky, vďaka čomu ich môžete ovládať práve prostredníctvom diaľkového ovládania.

 

Prečo si vybrať svietidlo na diaľkové ovládanie?

 

V prvom rade je to absolútne pohodlie. Predstavte si, že na stene vám visí nádherný luster, ktorý vyzerá starožitne a je zložený z LED žiaroviek. Od svojich kolegov sa však odlišuje tým, že ho môžete ovládať prostredníctvom diaľkového ovládania. Predstavte si, že vás zmorí únava a chcete si pospať na gauči v obývačke. A nemusíte vstať. Iba stlačíte tlačidlo a je tma.

 

Okrem toho, pri niektorých modeloch máte možnosť ľubovoľne meniť nielen farbu svetla, ale aj jeho intenzitu a rôzne špeciálne efekty – blikanie, tzv. dýchanie a podobne. Toto všetko vám doma dokáže navodiť zaujímavú atmosféru. Okrem toho sa vyhnete aj zložitým káblovým inštaláciám, v prípade, ak treba zmeniť umiestnenie vypínača.

 

Hodia sa aj do detskej izby

 

Deti milujú všetko elektronické, čo môžu stláčať a ovládať. A teraz si predstavte, že im dáte možnosť ovládať svietidlá v ich izbe diaľkovým ovládaním. Určite sa aj vďaka tomuto zabavia a bude to pre ne príjemné spestrenie bežnej rutiny.

 

Tak čo, rozhodli ste sa aj vy a vyberiete si svoje nové svietidlo na diaľkové ovládanie Eglo?