00,00 €

Svietidlá Kanlux Sani sa hodia do každého minimalistického interiéru

Svietidlá Kanlux Sani sa hodia do každého minimalistického interiéru

 

Máte doma minimalistický interiér a dumáte nad tým, aké svietidlo tam dať, aby ste si túto vizuálnu čistotu nerozbili? Ak je to váš prípad, máme pre vás skvelé správy. Pripravili sme si totiž, v spolupráci s obľúbeným výrobcom Kanlux, skvelú ponuku svietidiel Kanlux Sani. Ak potrebujete bodové svietidlo s nízkou spotrebou energií a zároveň máte radi svetlo, budú t tie pravé dizajnové a minimalisticky čisté svietidlá.

 

Prečo si vybrať Kanlux Sani?

 

Svietidlá Kanlux Sani vynikajú v prvom rade vysokou kvalitou a sekundárne aj prvotriednym dizajnom. Je to aj filozofia značky Kanlux, robiť kvalitné veci, ktoré sú pekné a pritom nestoja tak veľa peňazí. Tieto prisadené svietidlá Kanlux Sani sú dostatočne minimalistické na to, aby zaujali aj toho najzarytejšieho odporcu gýčového dizajnu. Vďaka tomu sa dajú považovať za vhodné a univerzálne prakticky pre každého, takže sa ich nemusíte báť dať niekomu ako darček.

 

K dispozícii ich máme v našom skvelom e-shope www.elampy.sk hneď v troch farebných variantoch, čiernej ,  bielej a nikelovej , takže sú pripravené do kúpeľne aj do spálne. Disponujú certifikáciou IP 44, ktorá zaručuje, že sú tieto svietidlá vhodné aj do kúpeľne, resp. na miesta, kde sa očakáva zvýšená vlhkosť.

 

Vyrobené z hliníka, aby dlhšie vydržali

 

Keďže sú svietidlá Kanlux Sani vyrobené z hliníka a celkovo poctivo poskladané, tak je tu aj významný predpoklad, že vám dlho vydržia. Práve preto je jasné, že je dobré si ich zadovážiť do hneď viacerých interiérových priestorov. Miera reklamácie je pri týchto modeloch naozaj nízka, čo svedčí o vysokej kvalite značky Kanlux a jej výrobkov. Vďaka tomu sa nemusíte báť, že vás tieto svietidlá nechajú v štichu, pretože prosto svietia, a svietia, a svietia... Páčia sa aj vám? Ak áno, tak šup do obchodu.