00,00 €

Štýlovo a kvalitne so svietidlami Kanlux

Hľadáte pre svoj domov, obchod alebo kanceláriu naozaj štýlové svietidlá? Ak je vašou odpoveďou „áno“, v tom prípade ste na správnom mieste v e-shope eLampy.sk. Séria svietidiel od česko-slovenského výrobcu Kanlux Algo je ako stvorená pre vytvorenie unikátneho dizajnu aj vo vašom obľúbenom priestore.

 

Množstvo modelov v ponuke

 

Séria Kanlux Algo sa vyznačuje použitím okrúhleho a hranatého dizajnu. V tejto sérii tak nájdete rôzne typy svietidiel – prisadené svietidlá, stropné svietidlá, ale aj závesné stropné svietidlá. Materiál, z ktorého sú vyrobené, je hliník, tým máte teda zabezpečenú aj odolnosť. Hliník zároveň fantasticky vyzerá, čím máte postarané aj o exkluzívny dizajn vášho interiéru.

 

Vyberajte zo štyroch farieb

 

Svietidlá Kanlux Algo sú pre vás pripravené nielen v rôznych variantoch použitia, ale aj rôznymi farbami. V ponuke je sivá, čierna alebo biela, čím sa zaistí, že ich môžete použiť naozaj takmer všade. Ide o unikátne riešené svietidlá, ktoré sú zároveň aj mimoriadne univerzálne. Svojim nenápadným, ale čistým dizajnom, sa totiž hodia naozaj do akéhokoľvek priestoru.

 

Neplytvajú energiou

 

Kanlux Algo svietidlá patria do energetickej triedy A++, takže sa nemusíte báť ani vysokých nárokov na energie. Samozrejmosťou je pre značku Kanlux aj použitie LED technológie, takže vám nehrozia ani časté nákupy náhradných žiaroviek. Svetlo je pritom príjemne teplé, nie priveľmi studené, atmosféra teda zostane na príjemne úrovni.

 

Odkiaľ je značka Kanlux?

 

Ako sme už spomenuli, značka Kanlux pochádza z česko-slovenských lúk a hájov a vyniká najmä použitím najkvalitnejších technológií. Môžete si byť istí, že zlaté české a slovenské ručičky sa pravidelne starajú o to, aby boli svietidlá čo najkvalitnejšie. A, aby sa nezabudlo, aby boli aj naozaj nádherné.