00,00 €

Stropné svietidlo s pohybovým senzorom je inovácia storočia

Stropné svietidlo s pohybovým senzorom je inovácia storočia

 

Poznáte stropné svietidlo s pohybovým senzorom alebo ste sa s ním už niekedy a niekde stretli? Predpokladáme, že áno – niet sa čomu čudovať, takéto svietidlá sú bežne inštalované najmä na rôznych verejných miestach, pričom sú nainštalované najmä tam, kde je pohyb iba krátko – tam, kde osoby nie sú dlhú dobu, napr. na wc alebo v kúpeľni.

 

Stropné svietidlá sú inovácia storočia. Že neveríte?

Mať v dome stropné svietidlo s pohybovým senzorom je relatívne netradičné, my sa však divíme, prečo tomu tak je. Mali by ste si vziať príklad z verejných priestorov, kde sú takéto svietidlá úplne bežné. Stropné svietidlo s pohybovým senzorom je ideálne napr. do komôr alebo do špajz, prípadne aj na WC alebo do kúpeľne, kde sa človek zvyčajne nezdržiava niekoľko hodín.

 

Stropné svietidlo s pohybovým senzorom je ideálnym riešením aj do exteriéru rodinného domu, kde vám pomôže odhaliť prípadných narušiteľov priestoru rýchlo a jednoducho. Jednoducho sa totiž zapne v momente, keď odhalí pohyb v priestore, ktorý zachytí senzor pohybu.

 

Vďaka tomu budú akíkoľvek predátori odhalení predčasne a vy budete môcť zavolať políciu bez toho, aby vám hrozilo bezprostredné nebezpečenstvo. Takéto stropné svietidlo je ideálne aj do uzavretých altánkov, kde taktiež v noci poslúži ako upozornenie na pohyb, ktorý ale môže byť spôsobený napr. aj chodiacou zverou.

 

Stavte na svietidlo so senzorom pohybu aj vy

 

V našom e-shope nájdete prvotriedny výber svietidiel na senzor, pričom využiť ich môžete nielen v interiéri, ale aj v exteriéri. Vyberte si aj vy poriadne svietidlo a zabezpečte svoje priestory aj svoje majetky konečne efektívne a korektne. Sme vám k službám aj s našimi profesionálnymi poradcami v oblasti svietidiel. Stačí nám napísať a radi vám poradíme so všetkým, čo vás bude zaujímať.