00,00 €

Stropné bodové svietidlo Kanlux LUNATI vás zaujme svojím dizajnom 

Nenápadné, ale funkčné. Minimalistické, ale zároveň pútavé. Malé rozmermi, ale veľké výkonom. To je len zlomok toho, čo by ste si mohli povedať o novom unikátnom svietidle Kanlux LUNATI. Ide o prvotriedne kvalitatívne spracované svietidlá, ktorých by bola škoda, ak by ste ich nemali doma alebo v kancelárii.

 


Elegancia je ich druhým menom

 

Okrem názvu LUNATI sa stropné lampy  tešia aj druhému prívlastku – elegantné. Ten ich stelesňuje tak, že je hneď isté, že si ich obľúbite. Elegancia je totiž v dnešnom bytovom a kancelárskom dizajne mimoriadne obľúbená, takže tieto svietidlá kráčajú naozaj s dobou. 

 

Tieto svietidlá sú určené do miestností, ktoré síce majú pokojne aj veľké rozmery, ale ktoré zároveň dokážu benefitovať z podobne malých svietidiel. Ide najmä o rôzne chodby alebo predsiene, kde sa takéto svietidlá naozaj vhodne uplatnia. Skúste ich umiestniť napríklad do spomínanej chodby alebo predsiene a uvidíte, že budete spokojní.


 

Prečo si vybrať slovenské svietidlá Kanlux?

 

Kanlux je značka, ktorá je mimoriadne obľúbená najmä v československej oblasti. V našich domácnostiach a vo firmách majú tieto svietidlá bohaté zastúpenie, a to najmä vďaka ich prvotriednej kvalite spracovania a použitých materiálov. Sami však zrejme uznáte, že ani ich dizajn nie je na zahodenie.

 

Kto by si predsa rád neužil dobre spracované a pritom pekné, ale zároveň funkčné svietidlo? Svietidlá Kanlux sú presne také, vďaka čomu sa stali stálicami v slovenských a českých domácnostiach.

 

Elegantné a pritom jednoduché svietidlá

 

Kanlux sa zameriava väčšinou na jednoducho riešené, ale elegantné svietidlá, čím si zachováva svoju dušu. Navyše, tieto svietidlá Kanlux LUNATI sú elegantné a dizajnovo čisté a vyberať si môžete z dvoch farebných variantov, a to klasickej čiernej a bielej.