00,00 €

Spoznajte čaro prisadených svietidiel so značkou Kanlux

Prisadené svietidlá prichádzajú do módy – dokážu totiž priniesť minimalizmus aj na zdanlivo pretechnizované miesta. Prisadené svietidlá sa v podstate zachytia o strop a fungujú ako akýsi mostík medzi klasickými závesnými svietidlami a stropnými svietidlami. Medzi stropom a svietidlom je totiž medzera, preto sa svietidlo volá prisadené.

 

Prisadené svietidlá Kanlux očaria aj vás

 

Prisadené svietidlá Kanlux Asil vynikajú prírodným čistým dizajnom, vďaka čomu sa hodia do širokého spektra rôznych interiérov. Svietidlá Asil obsahujú závit G9 a sú vyrobené z hliníka, čím sú predurčené na to, aby sa stali nádherným dizajnovým doplnkom. Tieto prisadené svietidlá sa vyrábajú v troch rôznych farebných variantoch – čiernom, bielom a sivom.

 

Strážia aj energiu

 

Ako väčšina ostatných svietidiel česko-slovenského výrobcu Kanlux, aj séria Asil vyniká tým, že patrí do energetickej triedy A++. Tým je zabezpečené aj spoľahlivé šetrenie energií. Môžete zabudnúť na časté nákupy žiaroviek. Použiť sem pritom môžete akúkoľvek žiarovku, ktorá vám ladí dizajnom, farbou svetla a inými faktormi.

 

Do akých interiérov sa hodia prisadené svietidlá Kanlux?

 

Prisadené svietidlá sa krásne vynímajú v predsieňach a v menších miestnostiach, kde pekne dotvoria celkový dizajn interiéru. Pretože Kanlux Asil sú veľmi moderné svietidlá, hodia sa prevažne do moderných interiérov, kde vhodne doplnia moderný nábytok s hranami. Ak teda máte radi presne takýto štýl, viete, aké svietidlá si máte vybrať.

 

Prečo si zvoliť svietidlá Kanlux?


Svietidlá Kanlux očaria svojou bezporuchovosťou a celkovým dizajnovým stvárnením. Sú teda určené pre náročných klientov, ktorí ale nemajú radi vysoké ceny. V e-shope eLampy.sk totiž nájdete svietidlá Kanlux za najnižšie ceny. Nenechajte sa platiť veľa, plaťte málo!