00,00 €

Slovenské svietidlo aj na váš stôl


 

Značka Kanlux patrí k európskym lídrom vo výrobe prvotriedneho osvetlenia, čo sa ukazuje na každom jednom modeli vyrobenom touto značkou. Dnešnými hviezdami sú však dva modely LED stolného svietidla Kanlux Follo. To je pripravené poriadne si posvietiť na všetky úkony, ktoré potrebujete robiť buď na pracovnom stole alebo v posteli, kde na vás bude dozerať z nočného stolíka.

  

Prečo si vybrať svietidlá Kanlux Follo?

 

Svietidlo Kanlux Follo máme pre vás v exkluzívnej ponuke v dvoch farbách, čiernej aj bielej. To samo o sebe pokrýva potreb 99 % interiérov, keďže biela a čierna sú veľmi univerzálne farby. Svietidlá Kanlux Follo sú úsporné vďaka technológii LED žiariviek. To pre vás znamená nielen maximálnu možnú úsporu v rámci poplatkov za elektrinu, ale aj v rámci výmeny žiaroviek. Meniť ich totiž naozaj nebudete potrebovať často.


Čím vynikajú svietidlá Kanlux Follo?

Na našom e-shope eLampy.sk si môžete vyberať z dvoch kúskov, pričom oba sú technicky rovnaké. Okrem žiarivého osvetlenia, ktoré vám dá možnosť spoľahlivo pracovať alebo čítať si knihu, sú dizajnovo navrhnuté tak, aby dokonalo zapadli do takmer akéhokoľvek interiéru. Ich moderný dizajn, ktorý sa ale nestratí aj v rustikálnom interiéri, okamžite padne do oka každému, kto ho uvidí.
 

Pre koho sú určené stolné svietidlá Kanlux?

 

Ak ste človek, ktorý miluje špičkovú kvalitu, jednoduchý, no plne nadčasový dizajn a radi si svoj interiér šperkujete do najmenších detailov, tieto svietidlá sú pre vás tým pravým riešením vašej svetelnej otázky. Energetická trieda A+, ako aj plne dostačujúci výkon 6 Watt, si vás v plnej miere získajú.