Searchlight EU6359BG Hive stojanové svietidlo
Čierne stojanové svietidlo HIVE z Anglicka
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Krásne detailné, stojanové svietidlo Hive LED má 5 lakovaných diskov s čiernymi okrajmi na matnej čiernej kovovej základni. Pozoruhodný a výrazný dizajn je vhodná na chodbu alebo obývacej izby moderného obytného priestoru.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5053423158815 |
| Energetická trieda: | A ++ / A+ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | čierna |
| Kelvin: | 2700K |
| Lumen: | 791lm |
| Materiál svietidla: | kov |
| Priemer (mm): | 400 |
| Séria: | HIVE |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 1480 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 37W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
