Searchlight EU6357BG Hive stolové svietidlo
Čierne stolové svietidlo HIVE z Anglicka
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Stolová lampa Hive LED, je krásne podrobná, má 3 lakované disky s čiernymi okrajmi so zlatými listami na matnej čiernej kovovej základni. Pridajte tento výrazný dizajn ako doplnok na chodbu, do obývacej izby alebo spálne moderného obytného priestoru. K dispozícii je aj ako súčasť rodiny závesné svietidlo a stojacie svietidlo.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5053423158822 |
| Energetická trieda: | A ++ / A+ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | čierna |
| Kelvin: | 2700K |
| Lumen: | 367lm |
| Materiál svietidla: | kov |
| Priemer (mm): | 320 |
| Séria: | HIVE |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 440 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 14W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
