Searchlight EU5863CC REMY Stojanové svietidlo
Chrómové stojanové LED svietidlo REMY z Anglicka
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Krištáľové svietidlo pre zvýraznenie moderného interiéru. Svietidlo má zabudovaný LED zdroj s teplou bielou farbou svetla a je stmievateľné. Pre ďalšie svietidlá z rovnakej série kliknite TU.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5053423174686 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | chrom |
| Farba tienidla: | Krištáľ |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 1109lm |
| Materiál svietidla: | kov/sklo |
| Séria: | REMY |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Šírka (mm): | 230 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 1510 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 16W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
