SEARCHLIGHT EU28701-3CC Quartz Stojanové svietidlo
Moderné stojanové svietidlo, ktoré upúta pozornosť svojim vzhľadom. Leštený chróm je doplnený bublinkovým sklom, ktorý ma diamantový detail. Zabudovaný LED úsporný zdroj ponúka neutrálne biele svetlo.
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Moderné stojanové svietidlo, ktoré upúta pozornosť svojim vzhľadom. Leštený chróm je doplnený bublinkovým sklom, ktorý ma diamantový detail. Zabudovaný LED úsporný zdroj ponúka neutrálne biele svetlo.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED Stojanové lampy |
|---|---|
| EAN: | 5053423187303 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A - A++ |
| Farba svetla: | Neutrálna biela |
| Farba svietidla: | chrom |
| Kelvin: | 4000K |
| Lumen: | 829lm |
| Materiál svietidla: | kov/sklo |
| Séria: | Quartz |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Šírka (mm): | 270 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 1520 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 3x4W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
