Searchlight 8761GO FLOAT Závesné svietidlo
Zlato biele LED závesné svietidlo FLOAT z Anglicka
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Dizajnové závesné svietidlo pre zvýraznenie priestoru. Svietidlo ponúka zabudovaný LED zdroj s prijemným teplým svetlom. Taktiež je stmievateľné a výškovo nastaviteľne. Krásne vynikne v obývačke, hale a pod.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5053423164816 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A++-E |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | zlatá |
| Farba tienidla: | biela |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 2066lm |
| Materiál svietidla: | KOV/PLAST |
| Priemer (mm): | 470 |
| Séria: | FLOAT |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 1300 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 29W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
