Searchlight,8732GY Ankle Vonkajšie svietidlo
Antracitové zapustené LED svietidlo ANKLE z Anglicka
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Svietidlo je určené na vonkajšie, no i vnútorné použitie. Používa sa na presvietenie tmavších častí priestoru napr. schodiská, chodby a podobne. Svietidlo má zabudovaný LED svetelný zdroj s farbou neutrálna biela. Ochrana IP65 bráni poškodeniu svietidla pred vonkajším vplyvom počasia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| EAN: | 5053423098906 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A |
| Farba svetla: | Neutrálna biela |
| Farba svietidla: | antracit |
| Kelvin: | 4000K |
| Lumen: | 53lm |
| Materiál svietidla: | plast |
| Rozmery (mm): | 228x80x2 |
| Séria: | ANKLE |
| Stupeň krytia (IP): | IP65 |
| Šírka (mm): | 2 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 1x1,7W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
