Searchlight 8510 Mirror Zrkadlo s osvetlením
Strieborné LED zrkadlové svietidlo MIRROR z Anglicka
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Toto osvetlené kúpeľňové zrkadlo so 4 x T5 žiarivkami vyzerá úplne úžasne v každej modernej kúpeľni. A súvislý štvorec svetla krásne rámuje zrkadlo a dodáva mu nádych pôvabu. Zrkadlo má krytie IP44 a je plne odolné voči striekajúcej vode, vďaka čomu je funkčne aj moderné. Žiarivky T5 poskytujú neutrálne biele svetlo.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zrkadlá |
|---|---|
| EAN: | 5013874403407 |
| Druh pätice - závit: | T5 |
| Energetická trieda: | A++-E |
| Farba svetla: | Neutrálna biela |
| Farba svietidla: | strieborná |
| Kelvin: | 4000K |
| Lumen: | 1050lm |
| Materiál svietidla: | sklo |
| Séria: | Mirror |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Šírka (mm): | 700 |
| Štýl: | Moderné |
| Výška (mm): | 650 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 4x13W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
