Searchlight 7202-450 LED OUTDOOR LIGHTS LED exteriérové svietidlo
Strieborné vonkajšie svietidlo z Anglicka
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Toto vonkajšie stĺpové svietidlo z nehrdzavejúcej ocele s čírym plastovým difúzorom je štýlový a praktický spôsob, ako osvetliť vašu príjazdovú cestu, chodníky a záhradu. Svietidlo má zabudovaný LED zdroj, ktorý ponúka studené biele svetlo.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie svietidla |
|---|---|
| EAN: | 5013874340528 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Farba svetla: | studená biela |
| Farba svietidla: | strieborná |
| Kelvin: | 7000K |
| Lumen: | 80lm |
| Materiál svietidla: | nehrdzavejúca oceľ |
| Séria: | LED OUTDOOR |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 450 |
| Žiarovka: | 16 x 0, 12 W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
