Searchlight 4761SN-LED BEAM Závesné svietidlo
Niklové LED závesné svietidlo BEAM z Anglicka
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Moderné závesne svietidlo vhodné ako osvetlenie do obývačky, kuchyne a pod. Zabudovaný LED zdroj ponúka teple biele svetlo. Svietidlo je stmievateľné výškovo nastaviteľné.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5053423167916 |
| Dĺžka (mm): | 1005 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A - A++ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | Nikel |
| Farba tienidla: | biela |
| Kelvin: | 2700K |
| Lumen: | 1200lm |
| Materiál svietidla: | KOV/PLAST |
| Séria: | BEAM |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 1200 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 30W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
