Searchlight 4514-14 Planets LED závesné svietidlo
Chrómové LED moderné závesné svietidlo PLANETS z Anglicka
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Závesné svietidlo kombinácia viac farieb , je dokonalý doplnok do vašej galérie.
Rôzne veľkosti gúľ visiace na priesvitnej lane pripomínajú našu oblohu s planétami.
Očarí každého ktorý vstúpi do interiéru.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5053423159881 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A ++ / A+ |
| Farba svetla: | Neutrálna biela |
| Farba svietidla: | chrom |
| Kelvin: | 4000K |
| Lumen: | 2624lm |
| Materiál svietidla: | Akryl/kov |
| Priemer (mm): | 70 |
| Séria: | Planets |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Vzdialenosť od stropu (mm): | 3000 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 95W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
