Searchlight 4404-4CC- Hanna Stropné svietidlo
Chrómovo krištáľové závesné svietidlo HANNA z Anglicka
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Svietidlo z radu Bathroom (4404-4CC) od výrobcu Searchlight.
Stropnica je veľmi luxusného vzhľadu aj keď je určené na miesta ako kúpeľne a miestnosti s väčšou vlhkosťou.
Má nádherné trblietavé diamanty , ktoré visia na lankách svietidla.
Obsahuje 4 závit pre typ žiarovky G9 s maximálnym výkonom 33 W.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5053423076973 |
| Druh pätice - závit: | G9 |
| Energetická trieda: | A+ |
| Farba svetla: | Neutrálna biela |
| Farba svietidla: | chrom |
| Farba tienidla: | Chrome / Crystal |
| Kelvin: | 4000K |
| Lumen: | 1100lm |
| Materiál svietidla: | kov |
| Séria: | Hanna |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Šírka (mm): | 350 |
| Štýl: | Krištáľové |
| Výška (mm): | 180 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 4X3W |
| Žiarovka v balení: | Nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
