Searchlight 3173CC Rollo LED Stropné svietidlo
Chrómové LED stropné svietidlo ROLLO z Anglicka
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Zvýraznite svoje obytné priestory pomocou tejto chrómovej stropnej lampy. Namontujte na strop do vašej chodby alebo spálne a potom nastavte smer svetla podľa vašich preferencií. Zabudovaný LED zdroj ponúka teplé biele svetlo.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoty |
|---|---|
| EAN: | 5053423092713 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A+ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | chrom |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 1050lm |
| Materiál svietidla: | kov |
| Séria: | Rollo |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Šírka (mm): | 260 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 110 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 3x4W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
