Searchlight 2934-4CC-LED Belvue, Nástenné svietidlo
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5053423076829 |
| Druh pätice - závit: | G9 |
| Energetická trieda: | C |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | chrom |
| Farba tienidla: | Chróm / opálové sklo |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 800lm |
| Materiál svietidla: | kov |
| Séria: | Belvue |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Šírka (mm): | 660 |
| Štýl: | Moderné |
| Výška (mm): | 130 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 4x2,5W |
| Žiarovka v balení: | Nie |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
