Searchlight 2209SS Wall LED Nástenné svietidlo
Chrómové LED nástenné svietidlo WALL LED z Anglicka
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Táto nástenná lampa dokazuje, že niekedy je kľúčová jednoduchosť, prináša do vášho domova nádych minimálneho štýlu. Saténovo strieborná povrchová úprava tela je elegantná s matným sklom na vrchu svetla pre jemné osvetlenie. Zabudovaný LED svetelný zdroj ponúka príjemné teplé biele svetlo.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5053423096834 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A+ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | chrom |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 600lm |
| Materiál svietidla: | kov |
| Séria: | WALL |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Šírka (mm): | 270 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 50 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 8W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
