Searchlight 20228-2GO stropné svietidlo Grace
Zlato čierne stropné svietidlo GRACE z Anglicka
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5053423251288 |
| Diaľkové ovládanie: | nie |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | čierna |
| Farba tienidla: | zlatá |
| Kelvin: | 2700K |
| Lumen: | 1142lm |
| Materiál svietidla: | kov |
| Priemer (mm): | 500 |
| Séria: | GRACE |
| Stmievateľné: | áno |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Výška (mm): | 130 |
| Vzdialenosť od stropu (mm): | 130 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 38 W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
