Searchlight 2004-4CC Solexa LED Stropné svietidlo
Chrómové LED stropné svietidlo SOLEXA z Anglicka
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
LED stropné svietidlo od firmy Searchlight. Vhodné do všetkých moderných miestností. Je zabudovaný s LED modulmi.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5053423095462 |
| Dĺžka (mm): | 750 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Energetická trieda: | A+ |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | chrom |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 1600lm |
| Materiál svietidla: | kov |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Šírka (mm): | 500 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 70 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 30W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
