Searchlight 51481-5CC Závesné svietidlo Allure
Chrómové LED závesné svietidlo ALLURE z Anglicka
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5053423243290 |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | chrom |
| Farba tienidla: | priesvitná |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 1612lm |
| Materiál svietidla: | kov |
| Priemer (mm): | 300 |
| Séria: | Allure |
| Stmievateľné: | áno |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 1500 |
| Záruka: | 5 Rok |
| Žiarovka: | 28W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
