Searchlight 1953SS LED WALL LIGHTS LED nástenné svietidlo
Strieborné LED nástenné svietidlo z Anglicka
WALL LIGHTS
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Toto satenové strieborné podlhovasté nástenné svietidlo s osvetlením hore a dole vyzerá neuveriteľne moderne a štýlovo. Svietidlo je vybavené najnovšou energeticky úspornou LED technológiou pre vytvorenie optimálneho svetelného efektu. Svietidlo krásne ukáže na stene v obývačke, chodbe alebo v spálni.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5053423024035 |
| Druh pätice - závit: | LED |
| Farba svetla: | Neutrálna biela |
| Farba svietidla: | strieborná |
| Farba tienidla: | Satén strieborný |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 978lm |
| Materiál svietidla: | hliník/plast |
| Séria: | LED WALL |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Šírka (mm): | 180 |
| Štýl: | Moderné |
| Technológia: | LED |
| Výška (mm): | 80 |
| Záruka: | 2 Rok |
| Žiarovka: | 5W |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
