Searchlight 10810-3SB Luster Lux & Belle LED 3LT
Bronzové LED závesné svietidlo BELLE
Slovenský eshop
25 rokov na trhu. Skúsenosti, ktorým môžete veriť.
Kvalitné produkty z vlastného skladu. Rýchle bezpečné doručenie
Osobný odber na našej kamennej predajni. Pomôže vám náš kvalifikovaný tím
Máte 14 dní na vrátenie. Bez dôvodu. Bez rizika.
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5053423263663 |
| Diaľkové ovládanie: | nie |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Farba svietidla: | bronz |
| Farba tienidla: | Krištáľ |
| Kelvin: | 3000K |
| Lumen: | 2442lm |
| Materiál svietidla: | Sklo/Kov |
| Séria: | LUX & BELLE |
| Stmievateľné: | áno |
| Stupeň krytia (IP): | IP20 |
| Šírka (mm): | 950 |
| Štýl: | Krištáľové |
| Technológia: | LED |
| Váha: | 4,63kg |
| Výška (mm): | 150 |
| Žiarovka v balení: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Searchlight svietidlá – štýlový dizajn a dodanie do 14 dní 🇸🇰
Objavte kvalitné Searchlight svietidlá pre moderný aj klasický interiér.
✔️ Dodanie do 14 dní ✔️ Overený e-shop ✔️ Široký výber na objednávku
