00,00 €

Rok 2018 s novými svietidlami Philips

Philips je svetoznáma značka, ktorá si svoje meno spravila nielen vďaka kvalitným elektrospotrebičom ako sú televízie a domáce kiná, ale aj svietidlami. Vďaka dlhoročným skúsenostiam s dizajnovaním a výrobou svietidiel sa dá povedať, že momentálne ide o jedného z lídrov vo svete svietidiel. Čo teda Philips ponúka?

 

Štýlový dizajn a dobrá kvalita

 

Svietidlá Philips na eLampy.sk podliehajú najnovším trendom, ktoré dizajnéri tejto značky starostlivo neustále sledujú. Najlepším spoločníkom dizajnu je aj kvalita, ktorá nemôže chýbať ani pri svietidlách Philips. V ponuke značky nájdete rôzne svietidlá – do obývačky, do kuchyne, ale aj do detskej izby. Vďaka partnerstvu Philips-u so značkou Disney tu nájdete na výber veľa detských motívov.

 

Prečo si vybrať svietidlá Philips?

 

Okrem toho, že sú energeticky nenáročné, veľkou výhodou značky je bezproblémový servis v prípade potreby a široká ponuka produktov, z ktorých si budete môcť vyberať. Nezáleží na tom, či potrebujete svietidlá do interiéru alebo do exteriéru – exteriérové svietidlá vám umožnia stráviť viac času vonku a tie interiérové zase posvietiť si na vaše koníčky.

 

Zabavte deti s detskými svietidlami

 

Káčer Donald, Spiderman, Batman – všetky tieto rozprávkové postavičky môžu robiť spoločnosť aj vašim deťom v detskej izbe – postarajú sa o to svietidlá pre deti Philips. Okrem toho, že sa budú menej báť, ich kráľovstvo bude naozaj dokonalé a budú sa v ňom cítiť skutočne ako doma. Na výber máte stolové, ale aj stropné svietidlá, ktoré umožnia vašim deťom zabávať sa a cítiť sa naozaj dobre.

 

Vybavte svoj dom prvotriednou technológiou

 

Svietidlá Philips sú vyrábané s ohľadom na 100 % kvalitu tak, aby svojim majiteľom slúžili veľa rokov bez problémov. A ak budete chcieť v niektorej miestnosti vymeniť štýl, stačí, keď okrem nábytku siahnete po ďalšom z modelov Philips. A nový interiér je doma!