Rabalux 77205 Montoro vonkajšie nástenne solarne svietidlo
Rabalux 77205 Montoro je moderné vonkajšie nástenné solárne svietidlo. LED svetlo poskytuje príjemné osvetlenie záhrady, terasy alebo vstupu. Setelnému senzoru sa zapína pri zotmení automaticky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne svietidla |
|---|---|
| EAN: | 5996595772055 |
| Batéria: | 1,2V 300mAh |
| Dobíjacia doba batérie: | 6,0 |
| Farba svietidla: | biela |
| Ideálny prevádzkový rozsah: | -20°C-60°C |
| Kelvin: | 3000K |
| LED technológia: | áno |
| Materiál svietidla: | umela hmota |
| Material tienidla: | umela hmota |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 10000 |
| Prevádzková doba batérie: | 8,0 |
| Stupeň krytia (IP): | IP44 |
| Svetelný tok svetelného zdroja: | 5 |
| Svetelný tok svetelného zdroja lm: | 3 |
| Špecifikácia zdroja svetla: | 0,06W |
| Teplota farby svetelného zdroja: | teplá biela |
| Trieda ochrany: | III |
| Typ senzora: | svetelný senzor |
| Vzdialenosť od steny: | 170,0 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Rabalux je medzinárodná značka osvetlenia zameraná na moderné, funkčné a cenovo dostupné svietidlá.
V ponuke značky Rabalux nájdete stropné, nástenné, závesné aj bodové svietidlá, ako aj vonkajšie osvetlenie, ktoré je vhodné do domácností aj komerčných priestorov.
Svietidlá Rabalux sa vyznačujú dobrým pomerom ceny a kvality, praktickým dizajnom a širokým využitím v interiéroch aj exteriéroch.
